O nás

KSO noveSpoločnosť Kamenárske služby Ovsenák, s. r. o. sídli v obci Boleráz pri Trnave. Ponúka kompletné kamenárske služby v oblasti návrhu a výroby cintorínskej architektúry, interiérových a exteriérových kamenných obkladov a kamenných doplnkov.

V našej predajni v Boleráze si môžete na ploche viac ako 100m2 pozrieť vyše 100 hotových kamenárskych výrobkov, alebo si s nami dohodnúť zhotovenie vlastných výrobkov, presne podľa vašich predstáv.

V ponuke máme predovšetkým výrobky cintorínskej architektúry, teda pomníky a hrobové komplety, svietniky, krížiky, vázy ale aj rôzne interiérové či exteriérové doplnky ako parapetné dosky, kuchynské linky, kamenné obklady kúpeľní, interiérov či exteriérov.

 

6 dôvodov prečo si vybrať nás

1. Tradícia a dlhoročné skúsenosti

Naša spoločnosť sa zaoberá kamenárstvom už viac ako 20 rokov. Za tú dobu nazbierali množstvo skúseností a stali sa špičkovým kamenárstvom v okrese Trnava. Práca s kameňom pre nás nie je len živobytie, ale predovšetkým radosť.

2. Odbornosť

Majiteľ spoločnosti Vladimír Ovsenák je držiteľom prestížneho certifikátu kamenársky majster, rovnako ako prestížneho certifikátu Akadémie komory remesiel v nemeckom Triere (Akademie der Handwerkskammer Trier). Je držiteľom normy ISO 9000 v manažérstve kvality.

3. Vysoké zľavy na hotové výrobky

Okrem produktov vyrobených presne na mieru, ponúkame aj široké spektrum hotových hrobov a iných kamenných výrobkov. V našej predajni v Boleráze si môžete vybrať z viac ako 100 hotových žulových výrobkov, so zľavou 20% až 40%.

4. Kvalita

Pracujeme len s preverenými dodávateľmi a poctivými materiálmi. Kvalita je pre nás dogmou, preto sa vyhýbame lacným kameňom s podradnou kvalitou.

5. Široká ponuka služieb a individuálny prístup

Nezaoberáme sa len predajom a montážou náhrobných kameňov, ale ponúkame všestranné kamenárske služby. Okrem veľkej ponuky produktov cintorínskej architektúry, sa špecializujeme aj na návrh a výrobu kamenných obkladov schodov, krbov, kúpeľní, výrobu kuchynských, pracovných a parapetných dosiek a rôznych iných doplnkov.

Sme schopní vyrobiť široké spektrum kamenných výrobkov na mieru, podľa vašich požiadaviek a návrhov.

6. Výhodná geografická poloha

Naša spoločnosť a výstavná sieň sa nachádza v obci Boleráz, len niekoľko kilometrov za Trnavou, smer na Senica. Máme preto blízko nie len do samotnej Trnavy a okolia, ale aj na záhorie. Naša predajňa má skvelú dostupnosť – nachádza sa blízko vlakovej stanice, hneď pri hlavnej ceste.